Voxx Marmaris Beach Resort

Kolay check-in

Spa Center

Herşey Dahil

Rahat Odalar

Animasyon

Konaklama

Hisarönü koyunun en güzel yerinde yer alan Voxx Marmaris Beach Resort de Hayat an dan ibarettir. Anı dolu dolu yaşayıp, güneşi içinize çekeceğiniz keyifli, huzurlu, unutulmaz güzellikte bir tatil geçirmenizi diliyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Misafir Yorumları

Türk turizmine ve bölgenize katkılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Bu güzellikleri, sadelikteki zarafeti, içten nezaketi ve dinginliği yaşamayan eksik tatil yapacaktır diye düşünüyorum. Şahsım ve ailem adına sizlere teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Lee from Hong Kong — TripAdvisor

Bir tatile giderken beklenenler ile tatilden dönerken bu beklentilerin tam olarak karşılanmış olması ender bir durum, artıların olması ise daha da ender … Voxx Marmaris Beach Resort ‘de geçirdiğimiz dört günlük süre sonunda işte bu ender durumu yaşadık. Çevremize her baktığımızda yeni bir incelik keşfettik, çalışan herkesin hem nazik ve mesafeli, hem de samimi ve sıcak olmayı başardıklarını gördük, kendimizi “müşteri” gibi değil “misafir” gibi hissettik

Abdul from Qatar — Yelp

Otel çok güzel bir konumda yer almakla beraber aynı zamanda
Servis imkanları da çok iyiydi. Huzurlu, dinlendirici, insanı ve ruhu tazeleyen bir tesis. Ne ses gürültüsü, ne başka bir gürültü, sadece huzur.
Fazlasıyla tavsiye ediyorum.

Booking.com

Voxx Marmaris Beach Resort

Güneş, Deniz & Eğlence

Akdenizin mavi sularına açılan özel kumsalı, sakin ortamı ağaçlarla donatılmış yeşil bir bahçesi, kaydıraklı havuzu, konforlu odaları, lezzetli yemekleri ve kaliteli içecekleri ile herşey dahil konsepti ile Voxx Marmaris Beach Resort özgün ve seçkin bir tatil merkezidir.

Rahatlama Zamanı

Spa & Wellness

Hem bedeninizi, hemde ruhunuzu yenilemeniz için Hamam Sauna ve Spa ‘mızda uzman terapistlerimiz sizleri bekliyor.

Aktivitelerimiz

 Gün boyu full aktiviteler yapılmaktadır.Akşam ise profesyonel kadrosu ile unutamayacağınız gösterileri anfi tiyatromuzda izleyebilirsiniz.

Rezervasyon