Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

“www.Voxx Hotels.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.Voxx Hotels.com sitesinin tüm hakları Voxx Hotels ‘e aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin ürünler, logolar, yazılım, v.s. gibi resimler ve grafikler, ticari markalar, bilgiler, raporlar), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı Web site dahilinde bulunan bilgileri, ürünleri, tasarımları, resimleri, metinleri, her türlü veri tabanını, video klipleri, dosyaları, web sitesi, ikonları, görsel ve işitsel vesaire imgeleri, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, kopyalamayacağı, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Voxx Hotels ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Site’ den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2020, Voxx Hotels.com, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Voxx Hotels (Voxx Hotels.com) herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, yenileme veya ilavede bulunma hakkı saklıdır. Belirtilen sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder

3. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.Voxx Hotels.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

4. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

Voxx Hotels.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan üçünçü parti, Mobil uygulama ve diğer web sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde Voxx Hotels.com ‘un hiçbir kontrolü olmadığı için, Voxx Hotels.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir reklam, ürün, içerik veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca Voxx Hotels.com ‘un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, hizmet veya ürüne güvenerek veya bunlar tarafından ya da bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

5. Hak ve Sorumluluklar

www.Voxx Hotels.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.Voxx Hotels.com ve sahibi Voxx Hotels site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü yenilik ve değişikliği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.Voxx Hotels.com sitesi ve sahibi Voxx Hotels’ e sorumluluk yüklenemez.

www.Voxx Hotels.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Voxx Hotels’ e aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

Rezervasyon