Voxx Hotels

Dört mevsim size harika manzaralar sunan Voxx Marmaris Beach Resortde hayatı yavaşlatıp, her şeyden uzaklaşıp sevdiğinizle baş başa romantik ve dinlendirici bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Marmaris’in göz kamaştıran güzelliğindeki Hisarönü koyu, yeşilin ve mavinin her tonuna ev sahipliği yapıyor. Okaliptüs ağaçları ve çeşitli bitkilerle çevrelenmiş benzersiz plajı olan bu cennetten köşe, tertemiz ve nemsiz efil efil esen havasıyla ruhun ve bedenin enerjisini yükseltip adeta şifa veriyor.

Denizin doğanın dağların birbiriyle içi içe geçmiş eşsiz bir aşk hikayesine ve akşamları güneş batarken gerçek bir renk şölenine şahitlik edebilirsiniz. Sizleri dünyanın en güzel gün batımlarından birine karşı kadeh kaldırmaya davet ediyoruz.

Maviye, yeşile uyanmak, tertemiz havayı tüm hücrelerinizde hissetmek ve huzur bulmak istiyorsanız tam da aradığınız adrestir burası.

Hisarönü koyunun en güzel yerinde yer alan Voxx Marmaris Beach Resort de Hayat an dan ibarettir. Anı dolu dolu yaşayıp, güneşi içinize çekeceğiniz keyifli, huzurlu, unutulmaz güzellikte bir tatil geçirmenizi diliyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Rezervasyon